Kérjük a lakosokat, hogy február 1-jén, csütörtökön a szemétszállítás után hagyják az utcán a szemetes kukáikat, hogy a község dolgozói hozzá tudjanak férni. A szemetes kukák becsippelése több napot vesz igénybe, ezért kérjük Önöket,hogy hagyják az utcán a szemetesládáikat a becsippelés pillanatáig