Reca - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Prosba

Prosba 1

Niektoré pozemky vo vlastníctve fyzických a právnických osôb sú prerastené burinou a vysokou trávou čím porušujú zákon NR SR č.220/2004 Z.z. o starostlivosti o poľnohospodársku pôdu v znení neskorších zmien a predpisov, zákona č. 17/1992 Zb. o životnom prostredí v znení neskorších zmien a predpisov.

Niektoré pozemky vo vlastníctve fyzických a právnických osôb sú prerastené burinou a vysokou trávou čím porušujú zákon NR SR č. 220/2004 Z.z. o starostlivosti o poľnohospodársku pôdu v znení neskorších zmien a predpisov, zákona č. 17/1992 Zb. o životnom prostredí v znení neskorších zmien a predpisov.

Vlastník, správca, nájomca, alebo užívateľ nehnuteľnosti sa má starať o svoj pozemok takým spôsobom, najmä však kosením, aby zabránil šíreniu inváznych druhov rastlín, burín a dodržiava ostatné povinnosti pri údržbe zelene tak, aby nenarúšal vzhľad a životné prostredie.

Obec prosí vlastníkov, aby sa starali o svoje pozemky.

Dátum vloženia: 16. 11. 2021 9:22
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 11. 2021 9:30