Reca - Zjednodušená verzia stránok

Vážení občania, milí návštevníci!

starosta

Vítam Vás na internetovej stránke obce Reca. Vytvorením tejto internetovej stránky Vám chceme priblížiť minulosť, ale najmä súčasnosť našej obce. Verím, že i Vy nám pomôžete pri jej tvorbe a zašlete nám zaujímavé návrhy, podklady alebo fotografie z jej histórie i súčasnosti, informácie o zaujímavých rodákoch alebo osobách pôsobiacich v obci, informácie zo športu, kultúry, záujmovej či podnikateľskej činnosti. Všetko môžete posielať na elektronickú poštu obecného úradu: reca@nextra.sk.

Na stránke sa nájdu informácie o činnosti obce, aktuálne oznamy, informácie z udalostí z obce, organizačná štruktúra obce, všeobecne záväzné nariadenia, ako i uznesenia obecného zastupiteľstva a platný program rozvoja obce. Ďalej štatút obce, ako i zoznam úspešných projektov. Môžete si preštudovať územný plán obce, ako aj základné poznatky o civilnej ochrane. Medzi verejnými informáciami sa môžete dočítať o výročnej správe obce, môžete si prečítať záverečné účty, máte možnosť preštudovať knihu dodávateľských faktúr a rôzne druhy zmlúv: zmluvy o dielach, nájomné zmluvy, kúpnopredajné zmluvy, zmluvy o poskytnutí dotácie, ako i zámenné zmluvy, ba aj programový rozpočet obce.

V časti „informácie o obci“ nájdete stručnú charakteristiku obce, a to: geografické údaje, históricitátu obce, symboly a pamiatky obce, informácie o školstve, o spoločenských a kultúrnych organizáciách, môžete si prečítať v elektronickej forme Rečanský spravodaj, ako aj mená a adresy poslancov obecného zastupiteľstva a zopár fotiek o obci a o udalostiach v obci.

Verím, že aj takým spôsobom Vám dokážeme priblížiť našu prácu na obecnom úrade a činnosť obecnej samosprávy v obci Reca.

PaedDr. Metzner Zoltán
starosta obce Reca

Majetkové priznanie.pdf (5.21 MB)

Majetkové priznanie 2022 (3.71 MB)