Zoltán Metzner, starosta obce RecaVítam Vás na internetovej stránke obce Reca. Vytvorením tejto internetovej stránky Vám chceme priblížiť minulosť, ale najmä súčasnosť našej obce. Verím, že i Vy nám pomôžete pri jej tvorbe a zašlete nám zaujímavé návrhy, podklady alebo fotografie z jej histórie i súčasnosti, informácie o zaujímavých rodákoch alebo osobách pôsobiacich v obci, informácie zo športu, kultúry, záujmovej či podnikateľskej činnosti. Všetko môžete posielať na elektronickú poštu obecného úradu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Na stránke sa nájdu informácie o činnosti obce, aktuálne oznamy, informácie z udalostí z obce, organizačná štruktúra obce, všeobecne záväzné nariadenia, ako i uznesenia obecného zastupiteľstva a platný program rozvoja obce. Ďalej štatút obce, ako i zoznam úspešných projektov. Môžete si preštudovať územný plán obce, ako aj základné poznatky o civilnej ochrane. Medzi verejnými informáciami sa môžete dočítať o výročnej správe obce, môžete si prečítať záverečné účty, máte možnosť preštudovať knihu dodávateľských faktúr a rôzne druhy zmlúv: zmluvy o dielach, nájomné zmluvy, kúpnopredajné zmluvy, zmluvy o poskytnutí dotácie, ako i zámenné zmluvy, ba aj programový rozpočet obce.

Erb citátV časti „informácie o obci“ nájdete stručnú charakteristiku obce, a to: geografické údaje, históriu obce, symboly a pamiatky obce, informácie o školstve, o spoločenských a kultúrnych organizáciách, môžete si prečítať v elektronickej forme Rečanský spravodaj, ako aj mená a adresy poslancov obecného zastupiteľstva a zopár fotiek o obci a o udalostiach v obci.

Verím, že aj takým spôsobom Vám dokážeme priblížiť našu prácu na obecnom úrade a činnosť obecnej samosprávy v obci Reca.

PaedDr. Metzner Zoltán
starosta obce Reca

Príhovor starostu

Vítam Vás na internetovej stránke obce Reca. Vytvorením tejto internetovej stránky Vám chceme priblížiť minulosť, ale najmä súčasnosť našej obce. Čítať celé...

Obecný úrad Reca

obecný úrad Reca

Kontakty

Obecný úrad č. 24
925 26 Reca

Starosta:
PaedDr. Zoltán Metzner, MBA

Telefón:
02 / 45 91 51 21
02 / 45 64 94 25

Dobrovoľný hasičský zbor:
+421221020643

E-mail:
reca@nextra.sk

Úradné hodiny
pondelok:  7:00 - 15:30
streda: 7:00 - 16:30
piatok: 7:00 - 12:30

Odkazy

msreca.sk
dhzreca.sk
recadevils.estranky.sk
revisz.sk
slovensko.sk
dcom.sk
virtualnycintorin.sk