Az AVE SK Senec szemétszállító vállalat a következőket tudatja a lakosokkal:
Mivel a panaszok során több hiba is megismétlődik, a szemétszállító (cég) a következő tényekre hívja fel a lakosok figyelmét:
A panaszokat 24 órán belül írásban küldjék el (vagy az első munkanapon).
A ki nem vitt kukákat vagy zsákokat a lakosok addig hagyják kint, amíg a cég el nem szállítja azokat (hétköznap 48 órán belül).
Kisebb sérülések esetében, repedés vagy a kuka fedele leszakadt - a csere a következő kivitelnél megtörténik, a sérült kukát a cég elviszi és új kukára cseréli.
Nagyobb kár esetében, pl. a kuka már nem használható, a cég mielőbb kicseréli, a régi kukát is elviszi, ha ki van rakva.
Ezeket az információkat a lakosok az automatikus válaszban is megkapják, amelyet a cég e-mailben küld el.
Abban az esetben, ha a lakos nem a megfelelő színű kukát használta, a követelés a továbbiakban nem kerül rendezésre, mivel a hiba nem a cég részéről történt.
Meniny má Sára, Márió